Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії
Інструкція для посади "Вивантажувач блоків полімера 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 20. Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією вивантажувача блоків полімера 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу рідкофазної полімеризації дивінілу; будову пристроїв, тельферу; типи та властивості полімеру; прийоми оброблення блоків полімеру всіх типів; правила користування балонами з інертним газом і запобігання спалаху та займанню полімеру.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виймає полімеризатори з розігрітим блоком полімеру з гнізда. Розгвинчує та загвинчує з'єднання кришок полімеризаторів. Переміщує стакани з блоком полімеру електротельфером після виймання затискачів на площадку для оброблення та в гніздо для підігрівання блоку. Підчищає внутрішні стінки полімеризаторів та листів. Перевозить блоки полімерів у відділення оброблення. Під час вивантаження блоків на площадку: піднімає їх тельфером для різання на металевих тросах, які підкладаються завчасно, розтягує куски полімеру один від одного вручну металевими гачками, ріже великі куски блоків тросиком вручну та завантажує їх на автомашину або у ковш. Знімає порожній полімеризатор з гнізда, чистить внутрішні поверхні і відкочує полімеризатор на змазування. Збирає візок та завантажує його з пастою каталізатора в полімеризатори.