Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії
Інструкція для посади "Вивантажувач блоків полімера 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 20. Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технічні вимоги до очищення ґрат та затискачів; порядок оброблення полімеру; будову та правила користування тельфером та іншими механізмами та пристроями.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виймає з блоку ґрати і затискачі за допомогою тельферу або інших механізмів та пристроїв. Підкочує рейковий візок з блоком і установлює блок в гніздо. Видаляє хрестовину з чохлом, продуває блок азотом. Очищає ґрати і затискачі від полімеру вручну ножами або іншими пристроями. Транспортує ґрати і затискачі. Провадить опудрювання полімеру тальком. Сортує зачистки полімеру за їх їатунками і призначенням.