Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії
Інструкція для посади "Відливальник натрієвих болванок 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 20. Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу каталізаторно-збирального відділення; фізико-хімічні властивості матеріалів, які переробляються; будову електрованн і пристроїв.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Відливає натрієвий сплав в металеві форми, витягує відливки натрієвих болванок з форм і укладає їх в посудину з гасом. Готує електрованни до роботи. Розкупорює тару з матеріалами. Ріже хімікати на куски. Зважує нарізаний матеріал та завантажує його у ванну у відповідній ваговій пропорції. Стежить за процесом сплаву в електрованнах. Переплавляє окисли натрію та відходи каталізаторної стрічки з видаленням шару парафіну і масла. Чистить електрованни. Періодично спалює окисли.