Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів
Інструкція для посади "Налагоджувальник устаткування бляшано-банкового виробництва 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 53. Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України від 30 грудня 2000 р. N 278. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією налагоджувальника устаткування бляшано-банкового виробництва 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструктивні особливості, кінематичні, електричні схеми і способи перевірки на точність обслуговуваного устаткування; схеми розкроювання бляхи, розміри і номери банок; правила визначення режимів роботи обслуговуваного устаткування; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує корпусоутворювальні, закатні, пастонакладальні, куторубальні автомати і напівавтомати, фігурні ножиці, штамп-преси та автоматичні тестери. Підналагоджує автоматичні і напівавтоматичні лінії та верстати з програмним керуванням. Виконує технічні розрахунки, необхідні для налагодження машин. Установлює спеціальні пристрої з вивіренням їх у різних площинах. Додержує правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.