Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів
Інструкція для посади "Налагоджувальник устаткування бляшано-банкового виробництва 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 53. Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України від 30 грудня 2000 р. N 278. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову і способи налагодження обслуговуваного устаткування; способи змащування, охолодження і застосовувані мастильні матеріали; порядок розбирання, складання і регулювання вузлів устаткування; будову спеціальних та універсальних пристроїв, простої і середньої складності контрольно-вимірювальних інструментів та приладів; правила заточування нормального і спеціального різального інструменту; допуски і посадки, квалітети, параметри шорсткості поверхні; основи технології металів; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує зигувальні, підвивальні, гумопритискні і гумоукладальні автомати та напівавтомати, замінюючи і припасовуючи швидкоспрацьовувані деталі та дискові ножиці. Провадить поточний ремонт, профілактичний огляд, змащує і випробовує обслуговуване устаткування перед вмиканням. Набиває сальники, інструктує робітників, які працюють на обслуговуваному устаткуванні. Додержує правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.