Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів
Інструкція для посади "Пресувальник туб 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 53. Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України від 30 грудня 2000 р. N 278. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи налагодження і підналагодження обслуговуваного устаткування; будову, призначення і умови застосування контрольно-вимірювальних інструментів; правила заточування нормального і спеціального різального інструменту; процес витяжки туб із заготовок; технічні вимоги до туб і заготовок; квалітети і параметри шорсткості оброблюваної поверхні; основні властивості оброблюваних матеріалів; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пресує туби методом глибокої витяжки на агрегатованих пресах-автоматах з подальшою механічною обробкою на спеціальних токарних автоматах (обрізування по довжині, підрізування торців і нарізання різьби туб). Підготовляє прес і токарний верстат до роботи. Завантажує бункер заготовками. Перевіряє правильність геометричних параметрів туб (циліндра, конуса і носика туб) із застосуванням контрольно-вимірювальних інструментів. Підналагоджує устаткування у процесі роботи, налагоджує і замінює інструмент. Додержує правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.