Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів
Інструкція для посади "Налагоджувальник устаткування бляшано-банкового виробництва 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 53. Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України від 30 грудня 2000 р. N 278. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією налагоджувальника устаткування бляшано-банкового виробництва 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, кінематичні, електричні схеми і взаємодію механізмів обслуговуваних ліній та верстатів; процес обробки деталей та застосований інструмент, на верстатах напівавтоматичної і автоматичної ліній; норми витрат інструментів і показники їх стійкості; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує напівавтоматичні та автоматичні лінії і верстати з програмним керуванням на повний цикл обробки бляшаних банок різних типів. Забезпечує безперервну роботу обслуговуваного устаткування. Додержує правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.