Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії
Інструкція для посади "Складальник полімеризаційного інвентаря 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 20. Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технічні правила збирання стаканів з каталізатором в затискачах; технічні умови на приймання затискачів; властивості перероблених матеріалів; будову затискачів та їх призначення; вплив мастила на вагу блока і пластичність каучуку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Збирає верстати з каталізаторною стрічкою в затискачах. Змазує каталізаторну стрічку розплавленим парафіном, розкладає стрічки в затискачі. Установлює затискачі зі стрічкою на ґрати в стакани у визначеному порядку.