Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії
Інструкція для посади "Оброблювач синтетичного каучуку 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 20. Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією оброблювача синтетичного каучуку 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову устаткування, яке обслуговується; фізико-хімічні властивості каучуку і пудри; правила регулювання технологічного процесу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Наносить та втирає пудру щітковим валиком пудрувального механізму в стрічку синтетичного каучуку. Подає стрічку каучуку під пудророзподілювач і пудру до розподільного бункера. Відводить надлишкову кількість пудри у фільтр. Чистить стрічку. Роздрібнює стрічку каучуку у дрібняк на розривній машині та подає дрібняк на дозувальний транспортер. Змазує устаткування. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування і комунікацій.