Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів
Інструкція для посади "Готувач ущільнювальних розчинів та паст 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 53. Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України від 30 грудня 2000 р. N 278. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення основних вузлів і принцип дії обслуговуваного устаткування; назву компонентів ущільнювальних розчинів і паст; правила розливання і зважування розчинів та паст; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує ущільнювальні розчини та пасти під керівництвом готувача вищої кваліфікації. Підготовляє початкові компоненти для виготовлення паст. Розливає розчини і пасти в місткості та зважує їх. Наклеює ярлики із записуванням реквізитів. Додержує правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.