Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів
Інструкція для посади "Готувач ущільнювальних розчинів та паст 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 53. Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України від 30 грудня 2000 р. N 278. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією готувача ущільнювальних розчинів та паст 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип дії і способи підналагодження обслуговуваного устаткування; фізико-хімічні властивості компонентів ущільнювальних розчинів і паст; процес виготовлення і технічні вимоги до бензинових розчинів та паст; правила ведення журналів реєстрації стану виготовлених розчинів і паст згідно з технологічним процесом; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує ущільнювальні бензинові розчини і пасти. Підготовляє вихідні матеріали для виготовлення паст. Завантажує каучук у баки і заливає його бензином за встановленою рецептурою. Контролює процес набрякання каучуку і перевантажує його в барабан. Перемішує суміш за допомогою механічної мішалки. Підготовляє інструмент. Підналагоджує обслуговуване устаткування у процесі роботи. Додержує правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.