Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Брикетувальник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією брикетувальника 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову брикетувальних пресів різних конструкцій; режим роботи устаткування; правила регулювання подавання маси; вимоги до якості обмазувальної маси для покриття електродів різного призначення; правила заповнення обмазувальною масою змінних робочих циліндрів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виготовляє брикети з обмазувальної маси для покриття електродів загального та спеціального призначення і електродів для зварювання кольорових металів і їх сплавів на брикетувальних пресах високого тиску різних конструкцій, зі змінним розташуванням робочих циліндрів. Регулює подавання обмазувальної маси. Транспортує брикети або робочі циліндри. Обслуговує преси та живильники маси різних конструкцій.