Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів
Інструкція для посади "Сортувальник жерсті та виробів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 53. Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України від 30 грудня 2000 р. N 278. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або підготовка безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією сортувальника жерсті та виробів 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технічні вимоги до деталей і готових виробів на всіх фазах виробництва; призначення та властивості ущільнювальних розчинів і паст; способи відбраковування денець і кришок після закінчення сушіння; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Сортує з відбраковуванням корпуси після склепування, паяння та відгинання фланців і банок після привальцьовування денець. Провадить вибіркову перевірку якості нанесення пасти на денця і кришки перед завантаженням їх у сушильні апарати з вивантаженням і видбраковуванням після закінчення процесу сушіння. Додержує правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.