Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Рубач дроту 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією рубача дроту 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, правила підналагодження правильно-відрізних автоматів з ножами для гільотинного різання, правильно-відрізних автоматів з регульованою довжиною стрижнів, та різних допоміжних пристроїв, що обслуговуються; механічні властивості різних марок дроту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Рубає дріт зі сталі та кольорових металів на правильно-відрізних автоматах різної конструкції продуктивністю понад 150 стрижнів за хвилину без регулювання довжини стрижня і до 350 стрижнів за хвилину з регулюванням довжини стрижня на правильно-відрізних автоматах. Підналагоджує автомат на рубання дроту різного діаметра. Стежить за укладанням стрижнів в приймальний бункер.