Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Оброблювач основи металосіток 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оброблювача основи металосіток 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову металоткацьких верстатів різних типів; сплави та метали, що використовуються для виготовлення сіток; будову контрольно-вимірювальних інструментів та спеціальних пристроїв.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обробляє основу металосіток з діаметром дроту понад 0,1 до 0,25 мм та понад 1,5 мм із різних сплавів і металів на металоткацьких верстатах з використанням контрольно-вимірювальних приладів. Перевіряє правильність пробраної основи в ремізи та берди.