Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Виробник кісткового вугілля 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення кісткового вугілля, властивості кислот та лугів, які застосовують на виробництві, і правила поводження з ними; порядок завантаження і вивантаження сировини і готового продукту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує окремі операції у процесі випалювання, хімічної і термічної регенерації кісткового вугілля. Промиває кісткове вугілля, обробляє кальцинованої содою або кислотами. Просіває крупку, спускає її в кісткофільтри. Підносить, завантажує, вивантажує сировину і готове кісткове вугілля. Відбирає проби варильних і промивних вод для лабораторного аналізу.