Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Оброблювач харчових продуктів і тари 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві.

Знає та застосовує у діяльності: технічні вимоги до процесу очищення печей від сіркового нагріву; правила обробки місткостей і тари гострою парою, обкурювання сіркою.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює процес обробки місткостей і тари від жирів та олії за допомогою гострої пари. Обробляє відкриті і задонені місткості і тару шляхом обкурювання сіркою. Розпалює вугілля в спеціальних печах, дозує сірку. Підвозить тару до місця обробки. Очищує тару після обробки. Перевіряє зовнішнім оглядом якість обробки.