Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Оформлювач готової продукції 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією оброблювача готової продукції 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: способи розробки малюнку, асортимент продукції і тари; методи і способи оформлення готової продукції залежно від її призначення; державні стандарти і технічні умови на даний вид продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує комплекс робіт із художнього оформлення готової продукції. Укладає продукцію, яка іде потоком по конвеєру, за установленим малюнком, формою, розміром в декоративну тару, оздоблену вставками, прокладками та іншими матеріалами. Підбирає готову продукцію за сортами, кольором, вазою, розміром, формою. Перевіряє на світлових екранах прозорість лікеро-горілчаних, парфюмерно-косметичних та інших рідин; у вакуум-камері - герметичність. Оформлює тверді парфуми, губні помади. Клеїть етикетки на банки з консервами вручну. Змащує антикорозійним мастилом поверхні жерстяних банок та кришок скляних банок вручну.