Категорія - Робітники |  Галузь - Оброблення металу
Інструкція для посади "Антикорозійник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників . Випуск 42. Оброблення металу. Частина 1. Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці. Частина 2. Робітники. Книга 1. "Металеве лиття", "Зварювання металу". Книга 2. Розділи: "Волочіння, давлення, холодне штампування металу. Виробництво нагрівальних котлів, металевих резервуарів та подібних виробів", "Кування, пресування, високо- та низькотемпературне оброблення металу". Книга 3. Розділи: "Точіння, свердлування, фрезерування, інші види оброблення металів та матеріалів", "Покриття металів металами. Фарбування". Книга 4. Розділи: "Покриття металів неметалами: емалювання, фритування, інші види покриття", "Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування"", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.03.2007 N 120. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Введено в дію з квітня 2007 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією антикорозійника 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: фізико-хімічні властивості смол, різних речовин для твердіння, лаків, пінопластів та інших матеріалів у межах роботи, яку виконує; способи заливання труб і деталей; режим полімеризації покриття труб і деталей; способи приготування різних компаундів; вимоги до матеріалів, які приготовляє, та готової продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Покриває поверхні резервуарів, відстійників, цистерн, іншого устаткування, виробів і деталей епоксидними та іншими смолами, лаками, пінопластом та іншими матеріалами. Заливає в гарячі труби і деталі епоксидний або інший компаунд під час обертання труб і деталей. Перевіряє якість полімеризації захисного покриття труб і деталей. Готує компаунди на основі смол з додаванням різних речовин для твердіння та інших компаундів. Визначає ступені готовності компаундів.