Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Електромонтер з обслуговування та ремонту апаратури і пристроїв зв'язку 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила виконання робіт з технічного утримання і ремонту повітряних ліній зв'язку і СЦБ; будову і правила поводження з паяльною лампою і пристроями для термічного зварювання; правила користування контрольно-вимірювальними пристроями; елементарні знання з електротехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує допоміжні роботи під час ремонту і технічного обслуговування повітряних ліній зв'язку і СЦБ. Виконує роботи з установлення, заміни і закріплення опор. Оснащує опори арматурою, траверсами, штирями. Перекладає проводи під час заміни опор. Підвішує і зварює проводи. Підготовляє траси для прокладання кабелю, виконує допоміжні роботи з його монтажу і ремонту. Виконує прості слюсарні, теслярські роботи та електричні вимірювання.