Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст нанизувальних машин 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна підготовка на виробництві чи інструктаж. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста нанизувальних машин 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: державні стандарти на готові вироби; будову та правила експлуатації нанизувальних машин.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує та регулює роботу нанизувальних машин продуктивністю понад 2 т бубличних виробів за зміну. Вибраковує вироби за органолептичними ознаками. Укладає низки на вагонетки чи стіл. Навішує шпагат на голки. Спостерігає за набором в'язок і бубликів. Направляє бубличні вироби, що надходять по транспортеру, від печі до голок машини. За відсутності транспортерів підносить бубличні вироби до робочого місця, відвозить вагонетки в експедицію і здає готову продукцію.