Категорія - Робітники |  Галузь - Видобування нафти та природного газу
Інструкція для посади "Помічник бурильника плавучого бурильного агрегату у морі 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 6. Видобування нафти та природного газу", що затверджен Міністерством палива і енергетики України 28.07.1999 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією помічника бурильника плавучого бурильного агрегату 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес буріння у морі; причини аварій та методи їх запобігання та усунення; будову і принцип роботи бурового обладнання та інструменту; типи і розміри блоків, секцій, полотен основ морських бурових; конструкції і призначення талевої системи, кронблока, гака і вертлюга; види сталевих і прядив'яних тросів, канатів; призначення і правила користування контрольно-вимірювальними приладами, які встановлено на бурильному плавучому агрегаті.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес буріння у морі під керівництвом бурильника вищої кваліфікації. Установлює опори усіх типів, полотна, секції та їх кріплення. Стежить за роботою насосного агрегату та керує ним. Готує цементний розчин. Заливає шурфи і палі. Стежить за справністю використовуваного інструменту.