Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Таблетувальник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією таблетувальника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технічні умови на матеріали для таблетування і готовий продукт; правила налагодження та регулювання режимів роботи машин; методику розрахунків завантаження машин.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес таблетування матеріалів. Готує таблетувальні машини до роботи - настроює на таблетування відповідні розміри таблеток, випробовує на холостому ходу та перевіряє справність машин. Настроює дозувальний механізм. Розраховує завантаження таблетувальних машин. Готує устаткування до ремонту, приймає з ремонту. Керує роботою бригади таблетувальників.