Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Приймальник сировини, напівфабрикатів та готової продукції 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією приймальника сировини, напівфабрикатів та готової продукції 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: асортимент продукції, яка виробляється; правіша зважування, розбракування, сортування, маркування та обліку сировини, напівфабрикатів та готової продукції; фізико-хімічні властивості сировини та готової продукції; способи їх відвантаження та транспортування; прийоми робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде приймання, зважування, транспортування, перекачування різних видів сировини, напівфабрикатів та продукції з одночасним виконанням контрольно-облікових функцій. Короткочасно зберігає продукцію для передання на склад або наступні стадії виробництва. Забезпечує зміни сировиною, матеріалами. Виконує різні роботи з укладання, сортування, маркування напівфабрикатів та готової продукції. Веде первинний облік продукції, яка виробляється по змінах за добу, веде облік всіх показників за якістю продукції, яка випускається по змінах та машинах. Веде облік готової продукції та напівфабрикатів, які приймаються, за окремими робочими місцями та роздільно за асортиментом продукції, яка виробляється, неякісної продукції, технологічного браку та відходів.