Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво консервів
Інструкція для посади "Машиніст розливально-наповнювальних автоматів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 9. Виробництво консервів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України N 277 від 30.12.2000 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії обслуговуваних розливально-наповнювальних автоматів; режим заливання; співвідношення компонентів; правила санітарної обробки устаткування; правила і норми охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес наповнення банок усіма видами консервної продукції, соусами, маринадами, олією, бульйоном, сиропом, жиром, водою на розливально-наповнювальних автоматах різних систем продуктивністю до 150 банок/хв. Стежить за безперебійним надходженням банок до приймальних механізмів, за дозувальними пристроями. Вибраковує дефектні банки, що надходять для наповнення. Забезпечує якість наповнення. Додержує правил і норм охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.