Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво консервів
Інструкція для посади "Фарширувальник овочів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 9. Виробництво консервів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України N 277 від 30.12.2000 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову і правила експлуатації фарширувальної машини і пристроїв; правила фарширування овочів; вимоги стандарту до фаршированих овочів; правила санітарної обробки машин і пристроїв; правила і норми охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Фарширує овочі вручну, за допомогою спеціальних пристроїв і на фарширувальних машинах. Забезпечує рівномірне наповнення овочів фаршем. Вибраковує деформовані, пошкоджені і непридатні для фарширування овочі. Регулює подавання фаршу. При машинному фаршируванні - подає овочі для наповнення і укладає їх після наповнення на листи. Розбирає і складає фарширувальну машину й провадить її санітарну обробку. Додержує правил і норм охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.