Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Розливальник стерильних розчинів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією розливальника стерильних розчинів 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: прийоми розливання розчинів у стерильних умовах; вимоги до стерильності; властивості препаратів, що розливаються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить розливання стерильних розчинів бактерійних та вірусних препаратів, пелоїдину та інших у пляшки, флакони та ампули механізованим способом або за допомогою різних пристроїв, які застосовуються у роботі. Готує стерильну тару та закупорювальні засоби. Встановлює балони зі стерильним розчином для розливання, перевіряє справність балонів та насосів з фільтрами. Стерильно закупорює тару. Відбирає проби. Проводить дезінфекцію приміщень і розливальних пристроїв. Заповнює маршрутні листи. Керує розливальниками стерильних розчинів нижчої кваліфікації.