Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Укладальник продукції медичного призначення 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією укладальника продукції медичного призначення 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип будови обладнання автомату, яке застосовується для маркування та укладання; правила та прийоми його регулювання, установлений режим роботи; види браку виготовлення тари, маркування та укладання; причини виникнення браку та способи його усунення; вимоги з охорони праці під час роботи з механізмами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Укладає на автоматах різної конструкції герметизовану продукцію медичного призначення з одночасним виготовленням тари для укладання продукції та її маркування. Обслуговує автомат з дотриманням технічних вимог.