Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Укладальник продукції медичного призначення 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технічні вимоги до укладання виробів медичного призначення в спеціальну тару; прийоми укладання; призначення медичної продукції, яка надходить на укладання; види спеціальної тари для укладання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує вручну окремі операції з укладання в касети або іншу спеціальну тару, яка надходить на наповнення медикаментами. Маркує відповідно до вимог технічних умов. Забезпечує робоче місце тарою для укладання. Транспортує заповнену тару на наступні стадії процесу. Складає вручну та наклеює етикетки на продукцію медичного призначення.