Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Формувальник медичних препаратів напівфабрикатів і виробів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією формувальника медичних препаратів, напівфабрикатів і виробів 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, способи налагодження і регулювання обладнання; режим роботи автомату в процесі формування різних препаратів, напівфабрикатів або виробів; властивості матеріалів, рецептуру мас і температурний режим формування; правила користування контрольно-вимірювальними приладами; призначення препаратів, які формуються, напівфабрикатів, виробів і вимоги до них; способи оброблення відформованих виробів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Формує медичні препарати, напівфабрикати або вироби на автоматах або напівавтоматах. Пускає, зупиняє та обслуговує обладнання, арматуру та комунікації. Регулює температуру і режим живлення обладнання за допомогою контрольно-вимірювальних приладів. Веде остаточне оброблення відформованих виробів і візуальну перевірку їх якості. Готує обладнання до ремонту і приймає з ремонту.