Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Формувальник медичних препаратів напівфабрикатів і виробів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: прийоми формування, знімання та сортування облаток і капсул; призначення капсул і облаток та вимоги до них; правила підготування форм до роботи; способи регулювання густоти маси і температури форм.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Формує, знімає, обрізає і сортує таблетки або капсули. Розливає маси по формах. Регулює за зовнішніми ознаками густоту маси, подавання гарячої води і температуру форм. Готує форми для виготовлення капсул і облаток. Веде завантажувальні листи.