Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Формувальник медичних препаратів напівфабрикатів і виробів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або підготовка безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією формувальника медичних препаратів, напівфабрикатів і виробів 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес формування; вимоги до формування медичних препаратів, напівфабрикатів або виробів; будову і принцип роботи обладнання, яке обслуговується; способи підготування форм; властивості мас, які застосовуються для формування і призначення виробів, що формуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Формує способами пресування, штампування або відливання в форму пілюлі, кульки, олівці, відтискні маси та інші медичні препарати, напівфабрикати або вироби медичного призначення. Варить або розплавляє відповідно до заданого режиму маси для формування. Охолоджує форми, звільняється від форми та обрізає відформовані препарати, напівфабрикати або вироби. Готує обладнання, форми і різні допоміжні пристрої. Заповнює маршрутні листи.