Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Укладальник продукції медичного призначення 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією укладальника продукції медичного призначення 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила та способи комплектування та укладання продукції медичного призначення; правила роботи в умовах асептики та стерильності; правила обслуговування обладнання, яке застосовується; технічні вимоги на укладання продукції медичного призначення; правила ведення облікової документації.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Укладає на напівавтоматах або вручну вироби або препарати медичного призначення з дотриманням правил асептики або стерильності. У разі потреби протирає або загортає продукцію у папір, вату або інший матеріал. Укладає ампули в барабани з одночасною відбраковкою нестандартних і битих ампул, укладає ампули у подвійні касети, ріже ампули вручну. Укладає ампули в подвійні касети на машині, ріже та укладає ампули на машині з одночасним відбраковуванням битих і нестандартних ампул. Обслуговує автомат з дотриманням технічних вимог.