Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Контролер 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст), без вимог до стажу роботи. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією контролера 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: державні стандарти та технічні умови на сировину, напівфабрикати та продукцію по цехах, які обслуговуються; хімічну термінологію та властивості хімічних сполук; правила зберігання та обліку отруйних речовин; інструкцію про контроль та порядок оформлення партій, які відвантажуються; методику проведення аналізів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Провадить контроль якості розбракування хімічних волокон на складах готової продукції та виконує роботи з контролю якості гумового взуття на розбраковочних конвеєрах з одночасним керівництвом контролерами нижчої кваліфікації. Провадить дослідні роботи та випробування. Виконує розрахунки заправних даних відповідно до асортименту продукції, режиму її напрацювання. Контролює правильність розсортування продукції за партіями, асортиментом. Контролює проведення аналізів та правильність зберігання готової продукції.