Warning: mysql_pconnect(): MySQL server has gone away in /home/uh269554/domains/borovik.com/public_html/geo/check_geobase.php on line 14 Апаратник перегонки 2-го розряду


 Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник перегонки 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня, освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему виробництва продукту; будову, принцип роботи устаткування, яке обслуговується; властивості сировини та продуктів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує окремі операції процесу перегонки або самостійно отримує дистильовану воду на перегінних колонах, або під час відгонки скипидару з ганчір'я, або бере участь у веденні процесу виробництва бета-піколіну та чистого піридину. Завантажує сировину в апарат, нагріває, регулює технологічні параметри відповідно до технологічного регламенту. Зливає готовий продукт та передає до складу. Чистить апаратуру та комунікації.