Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Флюсувальник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією флюсувальника 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію варки флюсів підвищеної чистоти; будову та конструктивні особливості різних електроплавильних печей, змішувачів та іншого устаткування, що використовується для варки, сушіння та прогартовування флюсів; вимоги до якості готових флюсів; методи інтенсифікації варки флюсів; основи електротехніки та електроніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес варки флюсів підвищеної чистоти в електроплавильних печах різної конструкції. Готує шихту для плавлених та керамічних флюсів. Контролює точність дозування шихтових матеріалів. Бере участь в прийманні печі після ремонту.