Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Виробник фільєр 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією виробника фільєр 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи високоточних електронних приладів; тензовимірювальних установок; кінематику волочильного устаткування всіх видів; методи контролю геометрії каналу; діаметри фільєр; методи налагодження полірувального устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виробляє круглі фільєри діаметром менше 0,02 мм з натуральних алмазів на прецизійних полірувальних верстатах. Контролює діаметри фільєр високоточними електронними приладами. Випробовує маршрут волочіння на волочильному устаткуванні та доробляє його остаточно. Перевіряє фільєри за коефіцієнтом запасу міцності фільєр на тензовимірювальних установках.