Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Прожарювач порошку для кабелю 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією прожарювача порошку для кабелю 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та взаємодію прожарювальної печі, розвантажувальних пристроїв, магнітних сепараторів; розрахунок кількості прожарювального порошку для виготовлення кабелю; технологію прожарювання; призначення та застосування контрольно-вимірювальних приладів; способи відбирання проб порошку; вимоги до прожареного порошку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Прожарює порошок окису магнію у прожарювальній печі з подом, який обертається, та сепарує його. Контролює температуру порошку, який надходить у бункер. Регулює швидкість подавання порошку по трубопроводах, температуру печі контрольно-вимірювальними приладами. Відбирає проби порошку після прожарювання. Підналагоджує магнітні сепаратори, розвантажувальні пристрої, встановлює заданий ковпак печі.