Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Скручувальник-ізолювальник елементів кабелів зв'язку 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією скручувальника-ізолювальника елементів кабелів зв'язку 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: кінематичну схему горизонтальної крутильної автоматизованої машини, способи налагодження та забезпечення взаємодії всіх вузлів та пристроїв машини; призначення та застосування контрольно-вимірювальних приладів; основні вимоги до готової продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Скручує елементи високочастотних кабелів зв'язку на горизонтальних крутильних автоматизованих машинах. Установлює, та заміняє котушки з ізольованою жилою та ізоляційними матеріалами за допомогою автоматичних та ручних пристроїв. Перевіряє справність вузлів машини перед початком роботи. Встановлює та регулює технологічні параметри за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Автоматично регулює натяжіння відстані розкладання скручених жил на приймальних барабанах. Заміняє крутильні та напрямні калібри. Керує роботою горизонтальної крутильної автоматизованої машини з пульта.