Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Виробник електроізоляційних трубок 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж робота за професією виробника електроізоляційних трубок 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип роботи калібрувально-обпалювального верстата; правила та методи калібрування та обпалювання шнура-панчохи; правила поводження з газовим паяльником; асортимент продукції та технічні вимоги до неї; можливі дефекти шнура-панчохи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виготовляє електроізоляційні трубки методом калібрування та обпалювання шнура-панчохи на калібрувально-обпалювальному верстаті. Підбирає металеві оправки та калібрувальні ролики під розміри шнура-панчохи. Заправляє шнур на оправку та встановлює її на калібрувальні ролики. Веде процес калібрування шнура та обпалює ворс на його поверхні в полум'ї газового пальника. Регулює полум'я пальника. Добирає від калібрований та обпалений шнур-панчоху за розмірами та накатує його на раму. Чистить лампи.