Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Пресувальник електровугільних виробів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи знань про будову пресів простої конструкції; заходи пресування виробів та напівфабрикатів; способи засипання прес-порошків у прес-форми; правила зважування: види та марки: виробів; вимоги до пресованих виробів; основні знання про допуски та посадки, квалітети та параметри шорсткості.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пресує металокерамічні, металографітові, вугільні та електрощіткові вироби та напівфабрикати на механічних та гідравлічних пресах потужністю до 15 тонн під керівництвом пресувальника більш високої кваліфікації. Готує та просіває пресувальні порошки. Підбирає наважки прес-порошку для забезпечення заданих допусків. Розважує та засипає порошок у матриці пресформ. Готує та налагоджує інструмент та пристрої.