Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Дробильник електровугільного виробництва 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: найменування та призначення дробарок та млинів; правила користування інструментами та застосування інструментів; види матеріалів та вимоги до матеріалів, які подрібнює.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Подрібнює вуглецеві матеріали та вугільні маси на дробарках та млинах різного типу під керівництвом дробильника більш високої кваліфікації. Відсортовує вуглецеві матеріали від сторонніх предметів, включень та забруднених кусків. Попередньо подрібнює сировинні матеріали та напівфабрикати з використанням найпростішого робочого інструменту та пристроїв. Завантажує матеріали та маси в бункери дробарок. Розвантажує розмелені матеріали й маси та затарює. Чистить та змащує устаткування.