Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Обпалювач слюди 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією обпалювача слюди 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову електричної печі, конвеєра, контрольно-вимірювальних приладів для автоматичного регулювання режимів обпалювання; температурні режими роботи печі, способи регулювання швидкості ходу конвеєра та температури в електропечі; методи визначення якості обпаленої слюди.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес обпалювання відходів слюди у конвеєрній електричній печі. Регулює подавання слюди, температурний та швидкісний режим обпалювання за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Визначає ступінь готовності та якості обпаленої слюди, корегує ведення процесу залежно від результатів обпалення.