Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Намотувальник котушок трансформаторів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією намотувальника котушок трансформаторів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову горизонтально-намотувального верстата, принцип керування горизонтально-намотувальним верстатом, кареткою для встановлення барабанів з проводом; технологію намотування вищенаведених котушок, вимоги до обмоток та ізоляційних деталей, методи контролю якості.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Намотує котушки циліндричних багатошарових обмоток трансформаторів другого габариту з проводу круглого та прямокутного перетину, намотує безперервні котушки трансформаторів першого та другого габаритів, намотує гвинтові котушки до 12 паралелей трансформаторів другого та третього габаритів.