Категорія - Керівники |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Начальник групи Украероцентру", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр). Наявність свідоцтва диспетчера управління повітряним рухом 1, 2 класу. Стаж роботи за професією диспетчера управління повітряним рухом: для спеціаліста - не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: Повітряний кодекс України; Положення про використання повітряного простору України, ОПП-85, НПП ГА-85; Повідомлення щодо обслуговування повітряного руху; інструкції, розпорядження та накази стосовно планування використання повітряного простору України по повітряних трасах та поза ними, а також місцевих повітряних лініях; правила та рекомендовану практику ІКАО; процедури організації потоків повітряного руху Євроконтролю в частині, що стосується; посадові інструкції та технологію роботи диспетчерів групи; основні льотнотехнічні характеристики повітряних суден, основи повітряної навігації; правила охорони праці.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Взаємодіє з органами обслуговування повітряного руху, органами планування авіакомпаній та іншими органами та відомствами, Євроконтролем з питань планування, забезпечення та координації використання повітряного простору України. Контролює оброблення повторних планів польотів, заявочної інформації, формування та розсилку планів повітряного руху до відповідних підрозділів. Контролює наявність узгоджень, дозволів на замовлену діяльність. Контролює роботу особового складу групи планування щодо виконання функцій та завдань, покладених на них.