Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Налагоджувальник автоматів елементного виробництва 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж робота за професією налагоджувальника автоматів елементного виробництва 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: кінематичні схеми, конструкцію та взаємодію автоматів автоматичної лінії; кінематичні схеми, правила та способи налагодження унікальних та експериментальних автоматів або напівавтоматів; конструкцію пристроїв; правила налагодження складних електронних приладів; технологію виробництва елементів та батарей.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує автоматичні лінії на повний технологічний цикл виготовлення елементів та батарей. Налагоджує унікальні та експериментальні автомати або напівавтомати. Налагоджує автомати або напівавтомати: виготовлення позитивних електродів, контрольних, листоштампувальних багатопозиційних, складання сольових, лужних елементів та батарей. Налагоджує установки виготовлення та оброблення активних матеріалів. Налагоджує електронні прилади. Знаходить та усуває неполадки в роботі устаткування і причини браку продукції. Забезпечує роботу автоматичної лінії.