Категорія - Керівники |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Начальник штабу льотного загону", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління та системи управління якістю. Стаж роботи за професіями керівників цивільної авіації нижчого рівня - не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: Повітряний кодекс України; Положення про використання повітряного простору України; укази Президента України, постанови Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, вимоги системи управління якістю згідно з ДСТУ ISO, накази Мінтрансу, Укравіатрансу, інших державних органів вищого рівня, а також нормативні документи підприємства, що регламентують діяльність цивільної авіації України НТЭРАТ ГА; основи трудового законодавства; організацію планування та методику навчання льотній роботі; методику аналізу льотної роботи; організацію виробництва, правила і норми охорони праці та вимоги щодо авіаційної безпеки на авіаційному транспорті.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Використовує в роботі нормативні документи, що регламентують діяльність цивільної авіації України. Організовує та впроваджує системи управління якістю згідно з ДСТУ ISO. Планує та здійснює контроль за виконанням плану роботи з наступним повідомленням директору про хід його виконання. Своєчасно одержує необхідні документи та здійснює контроль за їх вивченням особовим складом льотної служби. Готує матеріали льотних розборів, використовуючи накази, директиви, вказівки та інформацію Укравіатрансу. Складає та своєчасно подає до авіакомпанії заявки на необхідні документи, оргтехніку для льотної служби. Здійснює постійний контроль за суворим дотриманням плану-графіка обліку роботи та відпочинку льотного складу. Готує та оформлює необхідну документацію на працівників льотного складу (підвищення в класі, перенавчання, допуск до самостійної роботи, атестація, льотні справи, льотні книжки тощо). Веде льотну документацію у суворій відповідності до Інструкції про порядок ведення льотно-штабної документації. Під час тимчасової відсутності директора виконує його обов'язки з керівництва діяльністю льотної служби, аналізу стану дисципліни, забезпечення проведення професійного навчання та вивчення керівних документів особовим складом. Доповідає директору про всі розпорядження та вказівки, що були одержані під час його відсутності.