Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Намазувальник акумуляторних пластин 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи обслуговування потокової лінії; правила користування контрольно-вимірювальними приладами; типи електродних пластин; види браку; змащувальні речовини.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Намазує акумуляторні пластини товщиною понад 2,5 мм різними видами паст на потоковій лінії. Завантажує пасти в бункер. Подає струмовідводи у живильні намазувальні машини для рівномірного їх надходження на намазувальну стрічку. Регулює температурний режим за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Заміняє замазувальні стрічки. Зачищає кружки намазувальник пластин. Змащує намазувальне устаткування.