Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник свинцевих акумуляторів та батарей 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією складальника свинцевих акумуляторів та батарей 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та призначення спеціальних пристроїв і точних контрольно-вимірювальних приладів; конструкцію типів акумуляторів і батарей, які випускає, та деталей, які до них входять; призначення кожного типу акумуляторів; будову окремих вузлів установок, які обслуговує; основи знань про автоматику установок та роботу установок у режимі ручного керування; причини виникнення несправностей машин, які обслуговує, та способи їх усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує різноманітні складальні операції середньої складності вручну із застосуванням у процесі складання спеціального інструменту, пристроїв та транспортно-завантажувальних пристроїв. Виконує складальні операції зі складання батарей усіх типів на однопозиційних напівавтоматичних установках.