Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник осердь трансформаторів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією складальника осердь трансформаторів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкції різних осердь однофазних та трифазних трансформаторів другого габариту; технологічний процес складання та правила оброблення осердь; умови, які впливають на якість складання та оброблення осердь; призначення складальних пристроїв, контрольно-вимірювального та робочого інструменту та правила користування ними; основні вимоги до якості ізоляції пластин.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Складає, пресує та обробляє осердя трансформаторів другого габариту відповідно до технічних умов та креслень. Відбраковує пластини осердь зовнішнім оглядом у процесі складання.

Приклади робіт
Автотрансформатори трифазні сухі каскадні першого та другого габаритів - складання осердя. Реактори другого габариту - складання осердя. Трансформатори малогабаритні - оброблення осердя. Трансформатори спеціального призначення потужністю до 100 кВА - складання осердя.